Wedstrijdschema
laat schema zien voor

25 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 14330 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty ME1 09:45 10:15 KG Water-2  info
  Veld 2C  
M6E2 14181 Hockey Club Zeewolde ME2 09:45 10:15 KG Zand-4  info
  Veld 4B  
M6E3 14164 MHC Woerden ME3 50 07:40 09:00 uit -   info
M6E4 14392 Buitenhout MHC ME3 09:00 09:30 uit -   info
M8E1 14235 Hilversum M8E2 09:45 10:15 KG Zand-3  info
  Veld 3AB  
M8E2 14510 Zwaluwen Utrecht M8E2 08:15 08:45 uit -   info
  Veld 1CD  
M8E3 14215 Hockeyclub Amersfoort M8E6 30 08:00 09:00 uit -   info
MF1 14388 Larensche Mixed Hockey Club MF5 09:45 10:15 KG Water-2  info
  Veld 2D  
MF2 14276 HC Rijnvliet MF6 09:45 10:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MF3 12698 Hockeyclub UNO MF5 09:00 09:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
J6E1 14356 Hilversum JE1 09:45 10:15 KG Water-2  info
  Veld 2A  
J6E2 14498 SV Phoenix JE4 40 11:50 13:00 uit -   info
J8E1 14126 't Spandersbosch J8E1 09:45 10:15 KG Zand-3  info
  Veld 3CD  
J8E2 14125 SV Kampong Hockey J8E3 45 07:30 08:45 uit -   info
J8E3 14419 M.H.C. Hoevelaken J8E1 09:45 10:15 KG Zand-4  info
  Veld 4CD  
JF1 14345 SV Kampong Hockey JF7 45 07:30 08:45 uit -   info
JF2 14243 Baarnse Mixed Hockey Vereniging JF3 09:45 10:15 KG Water-2  info
  Veld 2B  
JF3 14394 Zwaluwen Utrecht JF3 09:45 10:15 KG Zand-4  info
  Veld 4A  
JF4 14390 Buitenhout MHC MIXF1 08:45 09:15 uit -   info

25 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 25799 GHBS MA1 13:30 14:15 KG Water-1  info
Fluiten: Arend Hoogeveen (HVL2) en Berend Bergsma
MA2 50855 Hockeyclub Montfoort MA1 16:00 17:00 KG Water-2  info
MA3 50511 MHC Leusden MA3 35 14:55 16:00 uit -   info
MA4 49953 SV Kampong Hockey MA7 45 15:30 16:45 uit -   info
MB1 25810 R.H.V. Leonidas MB1 0 11:30 12:30 uit -   info
MB2 44770 Loenense MHC MB1 40 14:05 15:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MB3 44490 Hockey Club Naarden MB3 10 16:50 17:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MB4 45213 M.H.C. Hoevelaken MB2 30 12:45 14:00 uit -   info
MB5 45086 Holestick MB2 14:00 14:30 KG Zand-4  info
Fluiten: Annebel van 't Klooster (DVB) en Hermien van Hunnik
MB6 45848 Hilversum MB6 14:00 14:30 KG Zand-3  info
MC1 25778 hdm MC1 60 08:45 10:45 uit -   info
MC2 48001 Almeerse HC MC2 40 11:35 12:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MC3 47098 Hockey Club Zeewolde MC1 40 11:20 12:30 uit -   info
MC4 47007 Almeerse HC MC5 14:30 15:00 KG Water-2  info
MC5 47930 MHCN MC4 40 14:20 15:30 uit -   info
  hoekvlag dienst  
Let op: Uittenue mee!   
MC6 44127 Hilversum MC6 11:00 11:30 KG Zand-4  info
MC7 43951 M.H.C. Weesp MC5 12:30 13:00 KG Zand-4  info
MC8 47301 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC5 40 11:20 12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MD1 46507 H.C. Eemvallei MD1 30 08:45 10:15 uit -   info
MD2 46117 Dorsteti MD1 50 08:25 10:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MD3 46766 VMHC Spitsbergen MD3 11:00 11:30 KG Water-2  info
MD4 45667 Hilversum MD4 30 10:30 11:45 uit -   info
MD5 46202 MHC Soest MD4 12:30 13:00 KG Zand-3  info
MD6 45717 Hockeyclub UNO MD2 11:00 11:30 KG Zand-3  info
MD7 46775 MHC Soest MD8 35 08:55 10:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JA1 49287 M.H.C. Weesp JA1 30 14:30 16:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JA2 49188 Gooische Hockey Club JA7 15:30 16:00 KG Zand-3  info
Fluiten: Jaap Weijermans
JB1 25822 DHV JB1 0 11:30 12:30 uit -   info
JB2 51328 MHV Maarssen JB3 15:30 16:00 KG Water-1  info
JC1 48348 Schaerweijde JC2 09:45 10:45 KG Water-1  info
Fluiten: Jaap Weijermans
JC2 48790 HC IJsseloever JC2 11:30 12:30 KG Water-1  info
Fluiten: Marijn van Gaal (JA2) en Annebel van 't Klooster (DVB)
JC3 48979 SV Phoenix JC3 40 11:20 12:30 uit -   info
JC4 48418 H.C. Eemvallei JC3 30 12:30 13:45 uit -   info
JD1 46718 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JD1 08:00 09:00 KG Water-1  info
Fluiten: Jankees Corts (HVC) en Frank Bakker (HVD)
Team verantwoordelijk voor scheidsrechters
JD2 46890 Gooische Hockey Club JD4 12:30 13:15 KG Water-2  info
JD3 46619 MHC Fletiomare JD4 50 10:25 11:45 uit -   info
JD4 46336 HC Rijnvliet JD1 12:00 12:30 uit -   info


Handige links


Vandaag jarig
Chris Diters
Jasmijn Hagen
Puck de Vries
Katelijne Wolvius
Clubcompetitie
Seizoen
# Team RP P W DP
1 HJ2 5,857 41 7 52
2 JC1 5,500 44 8 46
3 JC3 4,625 37 8 40
4 MC6 4,625 37 8 39
5 HVC 4,000 40 10 33
Gehele clubcompetitie