Organisatie

Administratie 
Functie Vacant
Kascommissie
Financiele administratie
 
Louis van der Maas
Kascommissie
Financiele administratie
 
Saskia ter Weer
Contributie
Ledenadministratie
 
pasfoto
Nynke Tempelaar-Stellema
Administratie
Ledenadministratie
 
Arbitrage 
pasfoto
Jeroen Ribberink
Voorzitter / Scheidsrechterscursus

 
pasfoto
Lukas Roffel
Senioren/Veteranen

 
Alexandra Bergsma-Hoppenkamps
Junioren eerstelijns teams

 
Bianca Oosterink
Junioren jongens

 
Bianca Oosterink
Junioren meisjes

 
Harald Kroon
Coördinator CS+ opleiding

 
Bedrijfshockey 
Peter Fecken
Coördinatie

 
Bestuur 
pasfoto
Jankees Corts
Voorzitter
Algemene zaken - Sponsorcommissie - Business Club - Externe Communicatie Pers, KNHB, Gemeente - Verenigingsmanager - Jeugdbestuur
 
pasfoto
Jankees Corts
Secretaris
Interne communicatie (site & clubblad) - Agendabeheer - Secretariaat - Secr. ALV & BV - Wedstrijdsecretariaat - Arbitrage - Medische commissie - Clubdiensten - KNHB
 
Gerrit Ruijs
Penningmeester
Financiele administratie - Ledenadministratie - Materialencommissie
 
Fleur van Munster - Voortman
Jeugd algemeen en ABCD

 
Femke Thierry-Haarsma
Jongste Jeugd

 
Marjan de Groot
Senioren Breedte

 
pasfoto
Jaap Weijermans
Bar en Accomodatie

 
Mark Borgers
Clubmanager

 
Clubdiensten 
Rene Boelhouwer
Communicatie

 
Hans van Leer
Administratie

 
Communicatie 
pasfoto
Jeroen Fierst van Wijnandsbergen
Webmaster

 
Saskia Geesink
Facebook pagina

 
pasfoto
Veronique da Silva Solis
Redactie Nieuwsflits

 
Evenementen 
Functie Vacant
Voorzitter

 
Bernadette Kroon-Pennock
Club / Horeca Manager
Horeca
 
Stijn Mennink
Commissielid
Huizer HockeyKamp
 
Jeugdcommissie 11-tallen 
Afke Mengerink
Voorzitter

 
Afke Mengerink
Groepscoordinator MAB

 
Nienke Stadman
Groepscoördinator MC

 
Linde Kuiper
Groepscoördinator MD

 
Saskia Steinhaus
Groepscoordinator JABC

 
Esther Verheul-streefkerk
Groepscoordinator JABC

 
Marianne Lasterie
Groepscoordinator JD

 
Anita Weggemans
Wedstrijdsecretariaat

 
Rika Schaapherder
Coördinator keepers

 
Jeugdcommissie Jongste Jeugd 
Godelieve Kockelbergh-Reef
Voorzitter

 
Godelieve Kockelbergh-Reef
Wedstrijdsecretariaat

 
Leonie Bothe
GCO 8-tallen (8E)

 
Cornelie Godthelp
GCO 6-tallen (6E)

 
Philippine Boot-van Duren
GCO 3-tallen (2e jrs F)

 
pasfoto
Monique Geesink
GCO Benjamini's (1e jrs F)

 
Materialen 
Rika Schaapherder
Beheer & onderhoud
Materiaalcommissie
 
Medische Commissie 
Jaap Jan Zwaginga
Voorzitter

 
Sponsoring 
pasfoto
Bas Luttmer
Organisatie
Business Club
 
pasfoto
Jeroen Ribberink
Organisatie
Business Club
 
Bettina Borreman
Financiele administratie
Business Club
 
pasfoto
Wouter de Ridder
Voorzitter
Sponsorcommissie
 
Bettina Borreman
Secretaris
Sponsorcommissie
 
pasfoto
Bart Spier van Zwicht
Commissielid
Sponsorcommissie
 
Technische Staf 
Wouter van der Kloet
Trainer/Coach Heren 1

 
Daan van der Wilk
Assistent Heren 1

 
Saskia de Ruijter
Manager Heren 1

 
Tatjana Pouw
Manager Heren 1

 
Boaz Janssen
Trainer/Coach Dames 1

 
Wouter Kokx
Assistent Dames 1

 
Céline van der Kun
Manager Dames 1

 
Frithjof de Jong
Coördinator Top Meisjeslijn

 
Frithjof de Jong
Coördinator Top Jongenslijn

 
Robert de Bie
Coördinator Meisjes breedteteams

 
Robert de Bie
Coördinator Jongens breedteteams

 
Eelco Bouma
Coördinator Jongste Jeugd

 
Tophockey commissie 
Functie Vacant
Senioren Tophockey
Commissaris tophockey senioren
 
Trimhockey Commissie 
pasfoto
Hans Goutier
Voorzitter

 
pasfoto
Hans Goutier
Dinsdagavond

 
Monique Bakker-van Diessen
Donderdagavond

 
Tuchtcommissie 
pasfoto
Jaap Weijermans
Voorzitter

 
pasfoto
Monica Smal
Commissielid

 
Hans Lucas
Commissielid

 
Vertrouwenscontactpersoon 
Jb Macrander
Vertrouwenscontactpersoon

 
pasfoto
Anica Kortland-Dijkstra
Vertrouwenscontactpersoon

 
Veteranen commissie 
Karen Booy Liewes - Visser
Coördinatie
Veterinnen
 
Wedstrijdstrijdsecretariaat 
Godelieve Kockelbergh-Reef
Jongste Jeugd

 
Gert Jan Thierry
Senioren

 
Anita Weggemans
Junioren

 
Zaalhockey Commissie 
Ursula de Ruijter - Smaal
Wedstrijdsecretariaat