Terug

JA1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Maarten Ijzermans
Trainer Olaf Tiessens
Trainer Yannick van de Wouw
Manager Wouter de Ridder
Manager Jurriaan Wartena
Beoordelaar Wilbert Booy Liewes

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 IJsseloever JA1 14 36 11 3 0
2 Woerden JA1 14 26 7 5 2
3 Soest JA1 14 26 7 5 2
4 Almere JA2 14 22 6 4 4
5 Nieuwegein JA1 14 19 6 1 7
6 Huizen JA1 14 14 4 2 8
7 Shinty JA1 14 11 3 2 9
8 Gooische JA2 14 3 1 0 13

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
Nieuwegein JA1 Shinty JA1 3-2
Gooische JA2 Almere JA2 1-4
Huizen JA1 Woerden JA1 4-2
IJsseloever JA1 Soest JA1 3-1
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Soest JA1 Huizen JA1 3-2
Woerden JA1 Gooische JA2 1-0
Almere JA2 Nieuwegein JA1 3-5
Shinty JA1 IJsseloever JA1 1-2
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Gooische JA2 Soest JA1 1-3
Huizen JA1 IJsseloever JA1 3-4
Almere JA2 Shinty JA1 3-0
Nieuwegein JA1 Woerden JA1 1-3
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
IJsseloever JA1 Gooische JA2 6-2
Soest JA1 Nieuwegein JA1 5-0
Woerden JA1 Almere JA2 5-1
Shinty JA1 Huizen JA1 3-2
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Nieuwegein JA1 IJsseloever JA1 1-3
Woerden JA1 Shinty JA1 7-1
Almere JA2 Soest JA1 2-2
Gooische JA2 Huizen JA1 4-1
ZATERDAG 9 MAART 2019
Gooische JA2 Shinty JA1 1-2
IJsseloever JA1 Almere JA2 2-1
Huizen JA1 Nieuwegein JA1 1-3
Soest JA1 Woerden JA1 1-1
ZATERDAG 16 MAART 2019
Woerden JA1 IJsseloever JA1 4-4
Nieuwegein JA1 Gooische JA2 4-1
Shinty JA1 Soest JA1 0-1
Almere JA2 Huizen JA1 6-1
ZATERDAG 23 MAART 2019
Soest JA1 IJsseloever JA1 2-3
Shinty JA1 Nieuwegein JA1 2-4
Almere JA2 Gooische JA2 4-1
Woerden JA1 Huizen JA1 4-1
ZATERDAG 30 MAART 2019
Nieuwegein JA1 Almere JA2 2-3
Gooische JA2 Woerden JA1 1-9
Huizen JA1 Soest JA1 2-2
IJsseloever JA1 Shinty JA1 5-2
ZATERDAG 6 APRIL 2019
IJsseloever JA1 Huizen JA1 4-1
Woerden JA1 Nieuwegein JA1 11-1
Shinty JA1 Almere JA2 1-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Soest JA1 Gooische JA2 5-0
ZATERDAG 13 APRIL 2019
Almere JA2 Woerden JA1 3-1
Nieuwegein JA1 Soest JA1 2-2
Gooische JA2 IJsseloever JA1 0-1
Huizen JA1 Shinty JA1 3-2
DONDERDAG 18 APRIL 2019
Soest JA1 Shinty JA1 1-0
ZATERDAG 11 MEI 2019
Huizen JA1 Gooische JA2 9-1
Soest JA1 Almere JA2 5-2
Shinty JA1 Woerden JA1 3-3
IJsseloever JA1 Nieuwegein JA1 4-0
ZATERDAG 18 MEI 2019
Shinty JA1 Gooische JA2 10-0
Almere JA2 IJsseloever JA1 2-2
Nieuwegein JA1 Huizen JA1 2-5
Woerden JA1 Soest JA1 2-2
ZATERDAG 25 MEI 2019
Huizen JA1 Almere JA2 3-3
Gooische JA2 Nieuwegein JA1 1-6
IJsseloever JA1 Woerden JA1 4-4