Terug

DVB

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jessica Botter
Aanvoerder Annebel van 't Klooster
Trainer/Coach Jorn Gijsbers
Trainer Harald Wilkens

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Eemvallei DA Kromme Rijn DA 10:45
Fletiomare DD Laren DB 14:45
Houten DB Voordaan DD 11:00
Huizen DB Fletiomare DC
Naarden DC SCHC DC 14:45
Soest DB Loenen DC 10:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kromme Rijn DA 20 56 18 2 0
2 Laren DB 20 43 13 4 3
3 Eemvallei DA 19 37 12 1 6
4 Voordaan DD 19 37 11 4 4
5 Houten DB 20 25 7 4 9
6 Huizen DB 20 24 7 3 10
7 SCHC DC 20 24 7 3 10
8 Fletiomare DD 20 24 5 9 6
9 Loenen DC 19 19 5 4 10
10 Fletiomare DC 20 17 5 2 13
11 Soest DB 20 17 5 2 13
12 Naarden DC 19 11 3 2 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 jun MHC Fletiomare DC 14:30 thuis - KG Zand-4
16 jun Loenense MHC DC 14:15 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Fletiomare DD Huizen DB 2-2
Fletiomare DC Naarden DC 5-0
Kromme Rijn DA Loenen DC 3-0
Voordaan DD Soest DB 4-7
SCHC DC Eemvallei DA 0-1
Laren DB Houten DB 4-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Naarden DC Fletiomare DD 1-4
Houten DB Fletiomare DC 3-1
Eemvallei DA Laren DB 0-5
Loenen DC Voordaan DD 4-2
Huizen DB Kromme Rijn DA 2-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
SCHC DC Loenen DC 3-0
Laren DB Soest DB 2-0
Fletiomare DC Eemvallei DA 2-2
Fletiomare DD Houten DB 1-1
Voordaan DD Kromme Rijn DA 3-3
Naarden DC Huizen DB 0-5
DINSDAG 25 SEPTEMBER 2018
Soest DB SCHC DC 2-1
DONDERDAG 27 SEPTEMBER 2018
Laren DB Kromme Rijn DA 3-4
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Kromme Rijn DA SCHC DC 6-1
Loenen DC Laren DB 0-2
Soest DB Fletiomare DC 0-3
Huizen DB Voordaan DD 0-2
Houten DB Naarden DC 2-0
Eemvallei DA Fletiomare DD 0-2
DONDERDAG 4 OKTOBER 2018
Fletiomare DC Loenen DC 3-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Houten DB Huizen DB 1-3
Naarden DC Eemvallei DA 2-0
SCHC DC Voordaan DD 0-4
Fletiomare DD Soest DB 8-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Kromme Rijn DA Fletiomare DC 3-0
Loenen DC Fletiomare DD 0-0
Soest DB Naarden DC 5-1
Eemvallei DA Houten DB 3-0
Huizen DB SCHC DC 4-0
Voordaan DD Laren DB 3-3
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Naarden DC Loenen DC 1-4
Houten DB Soest DB 3-0
Eemvallei DA Huizen DB 4-1
Laren DB SCHC DC 3-1
Fletiomare DC Voordaan DD 2-3
Fletiomare DD Kromme Rijn DA 3-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Huizen DB Laren DB 0-0
Soest DB Eemvallei DA 1-4
Loenen DC Houten DB 1-2
Kromme Rijn DA Naarden DC 4-0
Voordaan DD Fletiomare DD 5-1
SCHC DC Fletiomare DC 2-0
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Fletiomare DC Laren DB 0-4
Soest DB Huizen DB 1-4
Eemvallei DA Loenen DC 4-2
Houten DB Kromme Rijn DA 0-3
Naarden DC Voordaan DD 2-7
Fletiomare DD SCHC DC 0-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Loenen DC Soest DB 2-0
Kromme Rijn DA Eemvallei DA 5-2
Voordaan DD Houten DB 6-0
Laren DB Fletiomare DD 4-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Houten DB SCHC DC 2-0
Eemvallei DA Voordaan DD 1-4
Soest DB Kromme Rijn DA 1-7
Fletiomare DD Fletiomare DC 3-1
Naarden DC Laren DB 0-4
Huizen DB Loenen DC 1-2
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
SCHC DC Naarden DC 3-2
ZONDAG 3 MAART 2019
Fletiomare DC Huizen DB 3-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Naarden DC Fletiomare DC 1-2
Houten DB Laren DB 1-4
Eemvallei DA SCHC DC 4-3
Soest DB Voordaan DD 4-4
Loenen DC Kromme Rijn DA 0-4
Huizen DB Fletiomare DD 3-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Kromme Rijn DA Huizen DB 3-0
Voordaan DD Loenen DC 4-0
SCHC DC Soest DB 2-1
Laren DB Eemvallei DA 2-1
Fletiomare DC Houten DB 2-4
Fletiomare DD Naarden DC 1-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Huizen DB Naarden DC 1-0
Houten DB Fletiomare DD 1-1
Eemvallei DA Fletiomare DC 3-1
Soest DB Laren DB 0-2
Loenen DC SCHC DC (2-3)TEMP_RESULT
Kromme Rijn DA Voordaan DD 5-0
ZONDAG 31 MAART 2019
Naarden DC Houten DB 4-0
Fletiomare DD Eemvallei DA 1-2
Fletiomare DC Soest DB 3-3
Laren DB Loenen DC 0-0
SCHC DC Kromme Rijn DA 2-11
Voordaan DD Huizen DB 5-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
Voordaan DD SCHC DC 2-3
Loenen DC Fletiomare DC 2-0
Soest DB Fletiomare DD 3-1
Eemvallei DA Naarden DC 3-2
Huizen DB Houten DB 2-2
Kromme Rijn DA Laren DB 6-2
ZONDAG 14 APRIL 2019
Naarden DC Soest DB 2-0
Houten DB Eemvallei DA 2-6
SCHC DC Huizen DB 0-4
Laren DB Voordaan DD 1-2
Fletiomare DC Kromme Rijn DA 0-9
Fletiomare DD Loenen DC 2-1
ZONDAG 12 MEI 2019
Huizen DB Eemvallei DA 1-5
Soest DB Houten DB 0-3
Loenen DC Naarden DC 1-1
Voordaan DD Fletiomare DC 5-0
SCHC DC Laren DB 0-0
Kromme Rijn DA Fletiomare DD 6-0
ZONDAG 19 MEI 2019
Eemvallei DA Soest DB 4-0
Laren DB Huizen DB 2-0
Fletiomare DC SCHC DC 2-5
Houten DB Loenen DC 2-2
Fletiomare DD Voordaan DD 1-1
Naarden DC Kromme Rijn DA 1-9
ZONDAG 26 MEI 2019
SCHC DC Fletiomare DD 1-1
Kromme Rijn DA Houten DB 5-0
Huizen DB Soest DB 0-1
Laren DB Fletiomare DC 4-2