Terug

DVA

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Saskia Vrooland
Trainer Fleur van Munster - Voortman
Assistent Monique Geesink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gooische DB Huizen DA 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong DB 10 28 9 1 0
2 Voordaan DA 9 22 7 1 1
3 Doorn DA 10 19 6 1 3
4 SCHC DA 9 16 5 1 3
5 Abcoude DA 10 16 5 1 4
6 Gooische DB 9 12 4 0 5
7 Loenen DA 10 11 3 2 5
8 Myra DA 10 10 3 1 6
9 AthenA DA 10 10 2 4 4
10 Huizen DA 9 5 1 2 6
11 Shinty DA 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 mrt Gooische Hockey Club DB 11:00 uit
8 mrt MMHC Voordaan DA 12:30 uit
15 mrt Hockeyclub SCHC DA 11:00 thuis - KG Water-2
22 mrt HC Athena DA n.n.b uit
29 mrt Hockey Vereniging Abcoude DA 11:00 thuis - KG Water-2
5 apr Doornse Hockey Club DA 11:00 thuis - KG Water-2
19 apr Loenense MHC DA n.n.b uit
10 mei HV Myra DA 11:00 thuis - KG Water-2
17 mei SV Kampong Hockey DB n.n.b uit
24 mei Gooische Hockey Club DB n.n.b thuis
14 jun Driebergse Mixed Hockey Club Shinty DA n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Huizen DA Voordaan DA 2-6
AthenA DA SCHC DA 0-0
Myra DA Gooische DB 2-3
Kampong DB Abcoude DA 2-1
Loenen DA Hilversum DA 3-1
Doorn DA Shinty DA 1-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Shinty DA Loenen DA 2-4
Gooische DB Kampong DB 0-4
SCHC DA Huizen DA 1-0
Hilversum DA Myra DA 1-1
Voordaan DA Doorn DA 2-1
Abcoude DA AthenA DA 1-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Huizen DA AthenA DA 3-3
Myra DA Shinty DA 5-0
Kampong DB Hilversum DA 7-0
Gooische DB Abcoude DA 1-2
Loenen DA Voordaan DA 1-4
Doorn DA SCHC DA 1-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
AthenA DA Doorn DA 3-4
Hilversum DA Gooische DB 3-2
SCHC DA Loenen DA 4-1
Voordaan DA Myra DA 1-0
Shinty DA Kampong DB 0-5
Abcoude DA Huizen DA 3-2
WOENSDAG 2 OKTOBER 2019
Hilversum DA Abcoude DA 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Myra DA SCHC DA 1-0
Loenen DA AthenA DA 2-2
Gooische DB Shinty DA 5-2
Kampong DB Voordaan DA 5-2
Doorn DA Huizen DA 7-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
AthenA DA Myra DA 6-1
Abcoude DA Doorn DA 1-4
SCHC DA Kampong DB 0-3
Shinty DA Hilversum DA 3-1
Voordaan DA Gooische DB 7-2
Huizen DA Loenen DA 3-5
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Myra DA Huizen DA 3-3
Loenen DA Doorn DA 1-2
Gooische DB SCHC DA 1-3
Kampong DB AthenA DA 6-3
Hilversum DA Voordaan DA 0-6
Shinty DA Abcoude DA 0-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Doorn DA Myra DA 3-2
Voordaan DA Shinty DA 8-0
AthenA DA Gooische DB 3-4
Huizen DA Kampong DB 0-7
Abcoude DA Loenen DA 2-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Myra DA Loenen DA 2-3
Shinty DA SCHC DA 0-5
Voordaan DA Abcoude DA 1-0
Kampong DB Doorn DA 1-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Myra DA Abcoude DA 1-0
Loenen DA Kampong DB 0-1
Doorn DA Gooische DB 6-1
AthenA DA Shinty DA 5-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Gooische DB Loenen DA 1-0
Voordaan DA AthenA DA 2-2
Abcoude DA SCHC DA 3-1
Shinty DA Huizen DA 0-2
Kampong DB Myra DA 4-0