Terug

D30A

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Saskia Vrooland
Trainer Fleur van Munster - Voortman
Assistent Monique Geesink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam D30B SCHC D30A
AthenA D30A Doorn D30A
Gooische D30B Voordaan D30A
Huizen D30A Kampong D30B
Myra D30A Abcoude D30A
Naarden D30A Loenen D30A

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong D30B 6 18 6 0 0
2 SCHC D30A 6 18 6 0 0
3 Huizen D30A 6 16 5 1 0
4 AthenA D30A 6 13 4 1 1
5 Voordaan D30A 6 7 2 1 3
6 Doorn D30A 6 7 2 1 3
7 Gooische D30B 6 7 2 1 3
8 Amsterdam D30B 6 6 2 0 4
9 Abcoude D30A 6 5 1 2 3
10 Naarden D30A 6 4 1 1 4
11 Loenen D30A 6 3 1 0 5
12 Myra D30A 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov SV Kampong Hockey D30B n.n.b thuis
22 nov MMHC Voordaan D30A n.n.b uit
7 mrt HV Myra D30A n.n.b thuis
14 mrt AH & BC D30B n.n.b uit
21 mrt HC Athena D30A n.n.b thuis
28 mrt Hockey Club Naarden D30A n.n.b uit
11 apr Gooische Hockey Club D30B n.n.b thuis
18 apr Loenense MHC D30A n.n.b uit
25 apr Doornse Hockey Club D30A n.n.b thuis
16 mei Hockeyclub SCHC D30A n.n.b uit
30 mei Hockey Vereniging Abcoude D30A n.n.b thuis
6 jun SV Kampong Hockey D30B n.n.b uit
13 jun MMHC Voordaan D30A n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Gooische D30B Doorn D30A 4-2
Naarden D30A SCHC D30A 0-7
Myra D30A Huizen D30A 0-2
Amsterdam D30B Kampong D30B 0-5
AthenA D30A Abcoude D30A 2-1
Loenen D30A Voordaan D30A 4-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Voordaan D30A Myra D30A 6-0
Abcoude D30A Naarden D30A 1-1
Doorn D30A Loenen D30A 3-0
Huizen D30A Amsterdam D30B 2-1
SCHC D30A Gooische D30B 4-0
Kampong D30B AthenA D30A 4-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
AthenA D30A Huizen D30A 2-2
Loenen D30A SCHC D30A 0-2
Doorn D30A Voordaan D30A 2-2
Amsterdam D30B Myra D30A 2-0
Naarden D30A Kampong D30B 1-5
Gooische D30B Abcoude D30A 2-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Abcoude D30A Loenen D30A 7-2
Myra D30A AthenA D30A 0-4
Huizen D30A Naarden D30A 5-1
Voordaan D30A Amsterdam D30B 3-1
Kampong D30B Gooische D30B 6-0
SCHC D30A Doorn D30A 4-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Gooische D30B Huizen D30A 1-4
Loenen D30A Kampong D30B 0-9
SCHC D30A Voordaan D30A 3-1
Naarden D30A Myra D30A 3-2
Doorn D30A Abcoude D30A 3-1
AthenA D30A Amsterdam D30B 3-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Myra D30A Gooische D30B 1-3
Huizen D30A Loenen D30A 4-2
Abcoude D30A SCHC D30A 0-5
Amsterdam D30B Naarden D30A 4-2
Voordaan D30A AthenA D30A 1-3
Kampong D30B Doorn D30A 4-0