Terug

D30B

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jessica Botter
Aanvoerder Annebel van 't Klooster
Trainer/Coach Jorn Gijsbers
Trainer Harald Wilkens

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Fletiomare D30D IJsseloever D30A
Houten D30B Gooische D30E
Huizen D30B SCHC D30D
Laren D30B Doorn D30B
Naarden D30C Hilversum D30B
Nijkerk D30A Phoenix D30B 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische D30E 6 18 6 0 0
2 Laren D30B 6 15 5 0 1
3 Phoenix D30B 6 15 5 0 1
4 Naarden D30C 6 9 3 0 3
5 SCHC D30D 6 8 2 2 2
6 Nijkerk D30A 6 8 2 2 2
7 Hilversum D30B 6 8 2 2 2
8 Huizen D30B 6 7 2 1 3
9 Doorn D30B 6 5 1 2 3
10 Houten D30B 6 3 1 0 5
11 Fletiomare D30D 6 3 0 3 3
12 IJsseloever D30A 6 2 0 2 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov Hockeyclub SCHC D30D n.n.b thuis
22 nov Doornse Hockey Club D30B n.n.b uit
7 mrt HMHC D30B n.n.b uit
14 mrt Hockey Club Naarden D30C n.n.b thuis
21 mrt Larensche Mixed Hockey Club D30B n.n.b uit
28 mrt HC IJsseloever D30A n.n.b thuis
11 apr Nijkerk D30A n.n.b thuis
18 apr Hockey Club Houten D30B n.n.b uit
25 apr MHC Fletiomare D30D n.n.b thuis
16 mei Gooische Hockey Club D30E n.n.b uit
30 mei SV Phoenix D30B n.n.b thuis
6 jun Hockeyclub SCHC D30D n.n.b uit
13 jun Doornse Hockey Club D30B n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Fletiomare D30D Phoenix D30B 0-2
Gooische D30E IJsseloever D30A 3-1
Houten D30B SCHC D30D 0-1
Nijkerk D30A Doorn D30B 0-0
Huizen D30B Hilversum D30B 2-2
Laren D30B Naarden D30C 6-2
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Hilversum D30B Nijkerk D30A 2-0
SCHC D30D Fletiomare D30D 0-0
Phoenix D30B Gooische D30E 0-2
Doorn D30B Houten D30B 4-1
IJsseloever D30A Laren D30B 0-3
Naarden D30C Huizen D30B 1-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Phoenix D30B IJsseloever D30A 2-0
Fletiomare D30D Doorn D30B 0-0
Houten D30B Hilversum D30B 1-2
Nijkerk D30A Naarden D30C 3-1
Huizen D30B Laren D30B 1-2
Gooische D30E SCHC D30D 4-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Naarden D30C Houten D30B 4-1
Hilversum D30B Fletiomare D30D 1-1
Doorn D30B Gooische D30E 0-3
Laren D30B Nijkerk D30A 3-0
SCHC D30D Phoenix D30B 0-1
IJsseloever D30A Huizen D30B 1-7
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Gooische D30E Hilversum D30B 6-1
Phoenix D30B Doorn D30B 3-0
Houten D30B Laren D30B 3-1
Nijkerk D30A Huizen D30B 1-0
SCHC D30D IJsseloever D30A 1-1
Fletiomare D30D Naarden D30C 0-2
DONDERDAG 8 OKTOBER 2020
Huizen D30B Houten D30B 3-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Laren D30B Fletiomare D30D 4-1
Doorn D30B SCHC D30D 1-4
IJsseloever D30A Nijkerk D30A 1-1
Naarden D30C Gooische D30E 1-4
Hilversum D30B Phoenix D30B 1-5