Agenda
AUGUSTUS
Start verplichte trainingsweek JD2, MC2 en MD2
Datum: ma 28   09:00 - 18:00
Locatie: Geen locatie ingevoerd.
Memo:
ophalen keepersspullen A,B,C, D - Lijn
Datum: ma 28 - wo 30   19:00 - 21:00
Locatie: Geen locatie ingevoerd.
Memo:
ABNAMRO-cup
Datum: do 31   19:30 - 23:00
Locatie: Veld-1
Memo: speelschema op    www.abnamrocup.nl
SEPTEMBER
Start top-klasse competitie
Datum: za 2   08:00 - 18:00
Locatie: Geen locatie ingevoerd.
Memo:
Goois Jeugd Kampioenschap
Datum: za 2   18:00 - 23:00
Locatie: Geen locatie ingevoerd.
Memo:
Einde zomervakantie regio Noord
Datum: zo 3   01:00 - 23:00
Locatie: Geen locatie ingevoerd.
Memo:
Veteranentoernooi op Gooische
Datum: zo 3   12:00 - 23:00
Locatie: Geen locatie ingevoerd.
Memo:
Start regulier trainingsschema alle teams
Datum: ma 4   13:00 - 23:00
Locatie: Geen locatie ingevoerd.
Memo:
Scheidsrechterscafe
Datum: do 7   20:00 - 22:00
Locatie: Nieuwe vleugel
Memo: Scheidsrechterscafe met als onderwerpen: Spelregelwijzigingen Interactieve presentatie over het omgaan met mondige spelers, coaches en publiek (gastspreker  Maarten Boskamp)
Start reguliere competities
Datum: za 9   08:00 - 23:00
Locatie: Geen locatie ingevoerd.
Memo:
Start trainingen Jongste Jeugd
Datum: ma 11   15:00 - 19:00
Locatie: Geen locatie ingevoerd.
Memo:
1e ronde Goldcup Heren 1
Datum: vr 29   00:15 - 23:00
Locatie: Geen locatie ingevoerd.
Memo: Kalender Gold Cup Heren
Ronde
Deelnemende teams
Datum
Opmerking
1
Heren 1 e  klasse en OVK
29 september 2017
2
Winnaars ronde 1 + Heren OVK en Hoofdklasse
20 oktober 2017
 
3
Winnaars ronde 2 + Heren Hoofdklasse
10 november 2017
 
4
Winnaars ronde 3
9 maart 2018
Kwart finales
5
Winnaars ronde 4
23 maart 2018
Halve finales
6
Winnaars ronde 5
20 april 2018
Finales
 
Exacte speeltijden nog niet bekend
OKTOBER
Gold Cup Dames 1
Datum: vr 13   00:30 - 23:00
Locatie: Geen locatie ingevoerd.
Memo: Kalender Gold Cup Dames
Ronde
Deelnemende teams
Datum
Opmerking
1
Dames OVK
22 september 2017
2
Winnaars ronde 1 + Dames OVK en Hoofdklasse
13 oktober 2017
 
3
Winnaars ronde 2 + Dames Hoofdklasse
3 november 2017
 
4
Winnaars ronde 3
2 maart 2018
Kwart finales
5
Winnaars ronde 4
26 maart 2018
Halve finales
6
Winnaars ronde 5
20 april 2018
Finales
 
Exacte speeltijden volgen
Inhaaldag competitie
Datum: za 14   08:00 - 23:00
Locatie: Geen locatie ingevoerd.
Memo:
Play-offs geplaatste lijnteams
Datum: za 14   18:00 - 23:00
Locatie: Geen locatie ingevoerd.
Memo:
Final Play-offs geplaatste lijnteams
Datum: zo 15   09:00 - 18:00
Locatie: Geen locatie ingevoerd.
Memo:
Night of the Trim
Datum: za 21   15:00 - 23:00
Locatie: Geen locatie ingevoerd.
Memo:
Handige links


Vandaag jarig
Tom van den Enk
Lucas Hebing
Sarah Poot
Clubcompetitie
Seizoen
# Team RP P W DP
Gehele clubcompetitie