Organisatie
Administratie
Financiele administratie   
Rinse de Jong  Administratie   
Louis van der Maas  Kascommissie   
Functie Vacant  Kascommissie   
Ledenadministratie   
Saskia ter Weer  Contributie   
Nynke Tempelaar-stellema  Foto aanwezig Administratie   
Arbitrage
Jeroen Ribberink  Foto aanwezig Voorzitter / Scheidsrechterscursus   
Lukas Roffel  Foto aanwezig Senioren/Veteranen   
Alexandra Bergsma-Hoppenkamps  Junioren eerstelijns teams   
Bianca Heeres-oosterink  Junioren jongens   
Veronique da Silva Solis  Foto aanwezig Junioren meisjes   
Harald Kroon  Coördinator CS+ opleiding   
Bedrijfshockey
  Regiocommissaris   
Peter Fecken  Coördinatie   
Clubdiensten
Rene Boelhouwer  Communicatie   
Hans van Leer  Administratie   
Communicatie
Jeroen Fierst van Wijnandsbergen  Foto aanwezig Webmaster   
Veronique da Silva Solis  Foto aanwezig Redactie Nieuwsflits   
Saskia Geesink  Facebook pagina   
Eddy Klercq  Foto aanwezig Narrowcasting   
Evenementen
Functie Vacant  Voorzitter   
Cynthia Wijntje  Commissielid   
Bianca Heeres-oosterink  Commissielid   
Horeca   
Sylvia Hofmans  Club / Horeca Manager   
Huizer HockeyKamp   
Anita van den Noort-Janssen  PR   
Ellen van der Vooren  Secretaris   
  Horeca   
  Horeca   
Linneke van Lanschot-Vermaak  Commissielid   
Jeugdcommissie 11-tallen
Contact met de Jeugdcommissie  per e-mail   
Afke Mengerink  Groepscoördinator MA   
Afke Mengerink  Groepscoördinator MB   
Marjan de Groot  Groepscoordinator JA   
Marjan de Groot  Groepscoördinator JB   
Esther Corcoran  Foto aanwezig Groepscoördinator JC en JD   
Nicole Vlaar  Groepscoördinator JC en JD   
Nienke Stadman  Groepscoördinator MC   
Linde Kuiper  Groepscoördinator MD   
Anita Weggemans  Wedstrijdsecretariaat   
Rika Schaapherder  Coördinator keepers   
Jeugdcommissie Jongste Jeugd
Ingeborg van der Maas  Voorzitter   
Godelieve Kockelbergh-Reef  Wedstrijdsecretariaat   
  GCO 8-tallen (8E)   
  GCO 6-tallen (6E)   
  GCO 3-tallen (2e jrs F)   
  GCO Benjamini's (1e jrs F)   
  Coördinator Training   
Materialen
Materiaalcommissie   
Klaas Wierks  Foto aanwezig Beheer & onderhoud   
Medische Commissie
Jaap Jan Zwaginga  Voorzitter   
Sponsoring
Business Club   
  Voorzitter   
  Secretaris   
Bas Luttmer  Foto aanwezig Organisatie   
Bettina Borreman  Financiele administratie   
Norbert Oldenziel  Organisatie   
Sponsorcommissie   
Eddy Klercq  Foto aanwezig Voorzitter   
Bettina Borreman  Secretaris   
  Commissielid   
Bart Spier van Zwicht  Foto aanwezig Commissielid   
  Commissielid   
Technische Staf
Wouter van der Kloet  Trainer/Coach Heren 1   
Daan van der Wilk  Assistent Heren 1   
Saskia de Ruijter  Manager Heren 1    06 1486 4129
Tatjana Pouw  Manager Heren 1    06 2692 7684
Boaz Janssen  Trainer/Coach Dames 1   
Wouter Kokx  Assistent Dames 1   
  Assistent Dames 1   
Céline van der Kun  Manager Dames 1   
  Keeperstrainer Jeugd   
Functie Vacant  Coördinator Top Meisjeslijn   
Functie Vacant  Coördinator Top Jongenslijn   
Robert de Bie  Coördinator Meisjes breedteteams    06 3426 8247
Robert de Bie  Coördinator Jongens breedteteams   
Eelco Bouma  Coördinator Jongste Jeugd   
Tophockey Commissie
Functie Vacant  Senioren Tophockey   
Trimhockey Commissie
Peter Diepenmaat  Voorzitter   
  Secretaris   
  Penningmeester   
Hans Goutier  Foto aanwezig Dinsdagavond   
Peter Diepenmaat  Woensdagavond   
Monique Bakker-van Diessen  Donderdagavond   
Tuchtcommissie
Jaap Weijermans  Foto aanwezig Voorzitter   
Hans Lucas  Commissielid   
Monica Smal  Foto aanwezig Commissielid   
Vertrouwenscontactpersoon
Jb Macrander  Vertrouwenscontactpersoon   
Anica Kortland-Dijkstra  Vertrouwenscontactpersoon   
Wedstrijdstrijdsecretariaat
Godelieve Kockelbergh-Reef  Jongste Jeugd   
Gert Jan Thierry  Senioren   
Anita Weggemans  Junioren   
Zaalhockey Commissie
Gerrit Ruijs  Junioren & senioren   
Ursula de Ruijter - Smaal  Wedstrijdsecretariaat   
Handige links


Vandaag jarig
Tom van den Enk
Lucas Hebing
Sarah Poot
Clubcompetitie
Seizoen
# Team RP P W DP
Gehele clubcompetitie